«Історія матеріальних носіїв інформації»

19 березня 2021 р. в межах дисципліни «Діловодство» для розвитку практичних навичок

доц. Корбутяком В.І. та доц. Мартинюк Г.Ф. було проведено практичне заняття для студентів групи ІБАС-11  (ОП «Управління інформаційними комунікаціями»).  На кафедрі державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Національного університету водного господарства та природокористування, доцент Корбутяк В.І. представив студентам оригінальну виставку «Історія матеріальних носіїв інформації», де присутні мали змогу ознайомитися з рідкісними та цікавими експонатами-артефактами.

У Науковій бібліотеці НУВГП заступник директора Ірина Понаріна провела майстер-клас з роботою у бібліотечних фондах. Заняття супроводжував влучно підібраний різноманітний матеріал, який включав статистичні, графічні та фотографічні дані по зазначеній тематиці, що дозволило працівникам бібліотеки застосовувати прийоми розповіді, показу, характеристики, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу студентів упродовж всього заняття.

Кафедра державного управління,
документознавства та інформаційної діяльності