Університет

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Шановні колеги, студентство!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди світлого та величного християнського свята — Воскресіння Христового.

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Великдень – світле християнське свято, що символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою. Пасхальне свято – гарний час, щоб подумати про примирення та прощення.

Великдень для кожного з нас є символом оновлення та надії на краще майбутнє. У часи нелегких випробувань і труднощів для України Христове Воскресіння єднає нас вірою в перемогу  істини й справедливості та щирою молитвою за мир на нашій землі.

Нехай Боже благословення наповнить радістю серця, принесе Вам і Вашим рідним міцне здоров’я, щастя, благополуччя, мир і спокій, допоможе здійснити найзаповітніші мрії.

Сподіваюся, що Великодні свята згуртують нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя та любові до ближнього.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Віктор  Мошинський,
ректор НУВГП