Сучасні проблеми теорії, історії і практики архітектури та містобудування

26 квітня на кафедрі архітектури та середовищного дизайну відбулася  щорічна конференція здобувачів вищої освіти, аспірантів та молодих вчених «Сучасні проблеми теорії, історії і практики архітектури та містобудування». Під час конференції свої напрацювання представили 8 студентів і студенток магістратури.

Доповіді традиційно присвячені актуальним питанням сучасної архітектури та містобудування, кожна з тем супроводжувалася обговоренням.

Доповідь Олександри Парфенюк стосувалася закордонного досвіду формування мереж об’єктів придорожнього сервісу. Вікторія Білецька  виступила із доповіддю на тему «Особливості розвитку системи дитячих та молодіжних таборів відпочинку як архітектурно-містобудівних об’єктів». Керівником обох робіт є проф., докт. арх. О.Л. Михайлишин. Активне обговорення супроводжувало доповідь Олега Пушкаренка за темою «Концептуальна класифікація закладів дошкільної освіти сучасної України» (керівник – проф., докт. арх. П.А. Ричков). Так само активна дискусія відбулася за темою презентації Ксенії Косюк «Особливості універсального дизайну громадських будівель» (керівник – к.т.н., доц. Н.В. Лушнікова). Робота Ірини Котович присвячена світовому досвіду проектування креативних хабів в системі університетських комплексів», а Ольги Потапчук - принциповим особливостям проектування стадіонів в сучасних умовах» (керівник обох робіт – доц. М.В. Шолудько). Також були представлені доповіді Валерії Коспи «Світовий досвід проектування туристично-рекреаційних комплексів» та Яни Романчук «Досвід планування громадських центрів в умовах децентралізації в країнах ЄС» (керівник обох робіт – доц. к.т.н. Н.В. Лушнікова).

Лушнікова Наталья,
кафедра архітектури та середовищного дизайну

Читайте нас також: