Міс 2021

27 квітня 2021 року в актовій залі ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» вже традиційно відбувся конкурс краси. Чотирнадцятий рік поспіль ми стали свідками, як компетентне та поважне журі обирало із 11 чарівних, неповторних, вишуканих та найкрасивіших дівчат нашого закладу гідну отримати звання «Міс коледжу-2021».

У конкурсі брали участь одна учениця та 10 студенток, які змагалися в чотирьох номінаціях: вільний стиль, діловий стиль, танцювальний стиль, вечірня сукня. Вони виборювали титули: „Міс коледжу – 2021” „І віце-міс коледжу”, „ІІ віце-міс коледжу”, „ІІІ віце-міс коледжу”, „Міс грація”, „Міс фотомодель” та інші.

Але такому гарному святу передувала важка та клопітка робота. Спочатку проходив відбір, який розпочався ще в лютому місяці. Керівники гуртків художньої самодіяльності запросили до участі всі групи 1-4 курсів, у яких навчаються дівчата. Критеріями відбору слугували: приваблива зовнішність, струнка фігура, гармонійний розвиток, комунікабельність, артистизм та, звичайно ж, бажання учасниць брати участь в цьому конкурсі.

Обрані учасниці щодня відпрацьовували рухи, відточували майстерність дефіле, вчилися розкривати свої індивідуальні здібності та артистизм, щоб продемонструвати набуті навики на сцені.

Після спільного обговорення журі обрало чотирьох переможниць: Міс коледжу 2021 – студентка групи О-3 Кравчук Лілія, І віце-міс коледжу – 2021 – учениця групи 16 - Щербацька Валерія, ІІ віце-міс коледжу – 2021 – студентка групи Ф-2- Редько Ольга, ІІІ віце-міс коледжу – 2021 – студентка групи ІХТ-4 – Крам Юлія. Конкурсантки були нагороджені Почесними грамотами, квітами, подарунками та отримали багато позитивних вражень та емоцій.

Велика подяка профкому студентів та учнів і його голові Бовталюку Дмитру Савичу та адміністрації коледжу за фінансову підтримку конкурсу.

Васильчук Назар,
Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП