Підсумки студентського конкурсу інноваційних проєктів ім. проф. Костіна О. І.

Вже стало доброю традицією щорічно проводити на вшанування пам’яті визначного науковця, професора, завідувача кафедри гідравліки НУВГП Костіна Олексія Івановича конкурс студентських інноваційних проєктів.

Започаткувала цей конкурс благодійна організація «Фонд Олексія Муляренка» спільно з нашим університетом.

Цьогорічний конкурс мав  тему «Оздоровлення басейну річки Устя». Усі проєкти були спрямовані на пошук конкретних та реальних способів вирішення проблеми забруднення головної рівненської водойми.

Представлені на конкурс роботи були на досить високому рівні, а  конкурсна комісія обрала серед них найкращі.

Переможцем став проєкт студента 4 курсу ННІАЗ Клименка Миколи «Технологія відновлення та захисту поверхневого стоку малої річки в межах урбанізованої території». Тематика роботи – технології відновлення поверхневих вод басейну річки Тиннівська, що протікає у Рівному.

Друге місце здобула студентка 6 курсу ННІВГП Іванна Косинська із роботою на тему «Наукове обґрунтування інженерних заходів щодо відновлення природних властивостей р. Устя в м. Рівне (на ділянці від мостового переходу по вул. Князя Романа до мостового переходу по вул. Ж. Кюрі)».

Сподіваємося, що  наступного року ще більше студентів долучиться до конкурсу, котрий набирає обертів, а його тематика буде спрямована на вирішення актуальних проблем регіону.

Людмила Корнійко,
завідувач сектору наукової роботи студентів

Читайте нас також: