Всеукраїнська інтернет-конференція

21 квітня 2021 р. в НУВГП розпочала свою роботу Всеукраїнська інтернет-конференція «Новітні тенденції розвитку міського будівництва та господарства»

, організатором якої виступила кафедра міського будівництва та господарства НУВГП. Участь у конференції беруть викладачі, студенти та проектувальники з 8 міст України: Києва, Харкова, Сєвєродонецька, Одеси, Запоріжжя, Полтави, Ужгорода та Рівного.

Конференція розпочалася з пленарного засідання, на якому виступили ректор НУВГП Мошинський В.С., Осєтрін М.М. (професор КНУБА, м. Київ) і завідувачі кафедр міського будівництва та господарства: Завальний О.В. (ХНУМГ ім. Бекетова, м. Харків), Татарченко Г.О. (СНУ ім. Даля, м. Сєвєродонецьк), Керш В.Я. (ОДАБА, м. Одеса), Голик Й.М. (УНУ, м. Ужгород), Банах А.В. (ЗНУ, м. Запоріжжя), Ткачук О.А. (НУВГП, м. Рівне).

Тематика доповідей поділена за 3 секціями:

-         Урбаністика та просторове планування

-         Реконструкція об’єктів будівництва

-         Міське господарство та інфраструктура в сучасних умовах

У конференції беруть участь викладачі, докторанти, аспіранти та студенти (всього 48 доповідачів), які заявили 37 доповідей. Для всіх бажаючих слухати виступи на конференції на Web-сторінці кафедри МБГ у Facebook наведена інформація з можливістю приєднання до конференції.

Піліпака Людмила,
кафедра міського будівництва та господарства

Читайте нас також: