Наукові здобутки студентів спеціальності «Облік і оподаткування»

Радіємо досягненням наших студентів у  Всеукраїнському  конкурсі студентських наукових робіт

зі спеціальності «Облік і оподаткування», що цьогоріч відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка»: студент групи ОіОм-51 Хильчук  Едуард  (керівник – проф. Осадча О.О.) отримав перше місце, студентки груп ОіОм-51  Бондарчук Катерина (керівник проф. Зубілевич С.Я.)  та ОА-41 Велігурська Анастасія (керівник проф. Левицька С.О.) здобули два других місця.

Відзначимо, що всього в конкурсі брали участь 130 наукових робіт студентів провідних закладів вищої освіти України, тому такою цінною для нас є перемога наших студентів. Немає, мабуть, серед нас викладача, який би не запам’ятав  на своїх парах влучні відповіді переможців, їх небайдужість до нових знань. Жодна студентська конференція в навчально-науковому інституті економіки та менеджменту, жоден науковий захід кафедри обліку і аудиту не пройшов без активної участі переможців.

Нових здобутків Вам, дорогі наші вихованці, цікавих професійних висот та підтримки!

Кафедра обліку і аудиту

Читайте нас також: