Новини вченої ради

Відбулося чергове засідання вченої ради.

Першими питаннями  стало затвердження членами засідання низки положень: Положення про юридичну клініку навчально-наукового інституту права НУВГП та Положення про незалежний центр судових експертиз навчально-наукового інституту права НУВГП; Положення про навчальний план освітньої програми в НУВГП відповідно до прийнятих змін стандарту НУВГП. Також присутні затвердили  дизайн  академічної довідки для здобувачів вищої освіти університету; нові ліміти стипендіатів; голів екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій;  Положення про виборчі комісії з проведення виборів ректора НУВГП  у новій редакції та проєкт Статуту НУВГП у новій редакції. Окрім того,  члени вченої ради затвердили  закриття освітньо-професійних програм, навчальних планів, концепцій. Надали гриф вченої ради підручникам та навчальним  посібникам, рекомендували  до видання монографії, довідники та  збірники наукових праць.

Кадрове питання містило  клопотання кафедри гідроенергетики, теплоенергетики і гідравлічних машин  про присвоєння вченого звання професора цієї ж кафедри  Кочмарському  В.З.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю