Форум вищої освіти 2021

24 квітня у Києві відбувся масштабний он-лайн Форум вищої освіти 2021.

До участі у якості спікерів було відібрано 15  (із майже 100!) провідних фахівців галузі в Україні, які розповідали як їм вдалось реалізувати свої проекти в сфері розвитку вищої освіти. Серед них і ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський.

Серед ключових тематик Форуму були інновації, аналітика та дослідження в університетах, ефективне студентське самоврядування, імерсивне навчання та розвиток стартапів, співпраця університету із бізнесом та громадою, системи підготовки викладачів та академічна доброчесність.

Наш ректор був першим серед спікерів та виступив із темою «Вода камінь точить або скільки років потрібно на трансформацію університету». Організатори Форуму, серед яких неурядова організація Вище, Національне агенство забезпечення якості вищої освіти, Міжнародний фонд «Відродження» та інші, кейс розвитку нашого університету за минулі 7 років є дуже показовим та вартим для наслідування в інших ЗВО України.

Головну увагу Віктор Степанович в стратегії розвитку закладу приділив побудові команди однодумців, а серед основних кроків:

-          ідентифікація процесів та наведення у них ладу

-          відхід від формалізму, постійне залучення колег у загальні справи

-          розбудова команди та залучення однодумців, робота з колективом

-          спільна праця над втіленням місії, візії, цінностей

-          підбір і налаштування інструментів: новий навчальний процес, цифрові інструменти управління.

Повний запис форуму та виступу нашого ректора можна переглянути за посиланням

Віталій Прокопець,
відділ зв'язків з громадськістю