Вебінар «Маркетинг»

Вебінар «Маркетинг: традиційний та "без правил". Знайомство зі спеціальністю та особливостями вступу-2021»

17 квітня 2021 р. у форматі онлайн відбувся вебінар кафедри маркетингу НУВГП, присвячений питанню вибору майбутньої професії випускниками шкіл та коледжів. Захід анонсувався в соціальних мережах та вайбер-групах зацікавлених стейкхолдерів.

Спікерами, які розвінчували міфи про професію маркетолога, відкривали завісу студентського життя та навчального процесу за спеціальністю «Маркетинг» в НУВГП, а також відповідали на запитання, пов’язані зі вступною кампанією, стали:

• Ø завідувач кафедри маркетингу НУВГП, д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України, Відмінник освіти Мар’яна Василівна Мальчик;
  • Ø відповідальний секретар приймальної комісії, к.т.н., доцент НУВГП Жомирук Руслан Валентинович.

Також на вебінарі були присутні студентка 4 курсу Пономаренко Анна та випускниця магістратури спеціальності «Маркетинг», дизайнерка-блогер Янковська Яна, які в прямому ефірі поділилися секретами:

-як знайти високооплачувану роботу маркетолога, навчаючись ще на 2-3 курсі;

-як поєднувати одночасно навчальний процес з роботою за фахом;

-як використовувати знання, вміння, отримані компетенції на шляху до професійного успіху;

-яким повинен бути інтернет-маркетолог, щоб отримувати найвищу заробітну плату та щоб за ним полювали хед-хантери найбільш прогресивних компаній міста та держави тощо.

Наприкінці онлайн-вебінару серед учасників прямого ефіру було проведено вікторину та визначено 5 переможців, які отримають солодкі презенти від кафедри маркетингу.

Запис вебінару за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1b3MPHpSaHUKKThVXqROMeYHDirg-0XSr/view

Кафедра маркетингу

Читайте нас також: