Фестиваль науки НУВГП триває!

15 квітня 2021 року відбулася X Міжнародна науково-практична конференція вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції».

Традиційно до організації конференції долучились партнери з Поліського державного університету, Університету Кардинала Стефана Вишинського, Університету Марії Кюрі-Склодовської, Брестського державного технічного університету, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Сумського державного університету, Київського національного університету будівництва і архітектури, Одеського державного екологічного університету, Тернопільського національного економічного університету, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Загалом до участі у конференції та публікації тез подали заявки 246 учасників з України, Білорусі, Болгарії, Польщі та Словаччини.

З відкриттям конференції привітали присутніх Мошинський В.С., ректор НУВГП, і Савіна Н.Б., проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП. У ході пленарного засідання виступили: Кожушко Л.Ф., завідувач кафедри менеджменту НУВГП, Пархоменко-Куцевіл О.І., професор Державного педагогічного університету імені Г. Сковороди, м. Переяслав-Хмельницький, Черчик Л.М., завідувач кафедри менеджменту Волинського національного університету імені Лесі Українки, Мальчик М.В., завідувач кафедри маркетингу НУВГП, Позняковська Н.М., завідувач кафедри обліку і аудиту НУВГП, Затько Йозеф, президент Європейського інституту неперервної освіти, Словаччина,  Скрипчук П.М., професор кафедри менеджменту НУВГП, Панасюк Дам’ян, ад’юнкт Університету Кардинала Стефана Вишинського, Республіка Польща, Агнєшка Кістер, професор кафедри маркетингу Університет Марії Кюрі-Склодовської, Республіка Польща.

У ході конференції працювали наступні секції:
- секція 1. ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ГАЛУЗЕВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ;

- секція 2. ЕКОЛОГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ТА ЕКОНОМІКА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ;

- секція 3. УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ НА РІЗНИХ ІЄРАРХІЧНИХ РІВНЯХ;

- секція 4.  ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ;

- секція 5. РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ;

- секція 6. СУЧАСНІ ТРЕНДИ МАРКЕТИНГУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ;

- секція 7. МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ;

- секція 8. МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МЕНЕДЖЕНТІ;

- секція 9. СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ, РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ Й ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ;

- секція 10. ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ.

За результатами роботи конференції сформований Збірник тез доповідей, найкращі доповіді нагороджені Подяками та рекомендовані для участі у студентських конкурсах.

Пахаренко О.В.,
доцент кафедри менеджменту