Чемпіонат України з армспорту

Чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді 2021 року

З 01 по 04 квітня 2021 року у м. Полтаві проходив чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді. У складі команди Рівненської області також брали участь студенти ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП». У підсумку напруженої боротьби між спортсменами наші вихованці здобули такі результати:

• Зайцев Владислав, група Т-2 (1 місце на ліву та 1 місце на праву руку – категорія 55 кг серед юніорів);
  • Ніколайчук Марія, група Ф-2 (4 місце на ліву та 1 місце на праву руку – категорія 55 кг серед молоді);
  • Редько Ольга, група Ф-2 (4 місце на ліву та 4 місце на праву руку – категорія 50 кг серед юніорів);
  • Мамай Іван, група 9М-2 (4 місце на ліву та 5 місце на праву руку – категорія 80+ кг серед юніорів);
  • Василиха Руслан, група 9М-2 (8 місце на ліву руку – категорія 70 кг серед юніорів).

Підготував спортсменів викладач фізичного виховання, майстер спорту України, суддя міжнародної категорії – Новак Михайло Володимирович.

Михайло Новак,
кафедра транспортних технологій і технічного сервісу

Читайте нас також: