Чергова перемога

Чергова перемога у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології (за видами транспорту)»

15 квітня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології (за видами транспорту)».

Конкурсна комісія  розглянула 172 студентські наукові роботи, що надійшли з 40 закладів вищої освіти. На підсумковій науково-практичній конференції on-line  (Zoom) виступило 55 студентів з 28 закладів вищої освіти України.

Вітаємо наших студентів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»: Микитюка Богдана Володимировича (група ТТ-11інт, ННМІ)» та Левковича Андрія Андрійовича (група ТТ-21інт, ННМІ) з нагородженням дипломом ІІІ ступеня, а також наукового керівника переможців – к.т.н., доцента Хітрова Ігоря Олександровича!

Бажаємо натхнення та подальших здобутків!!!

Михайло Кристопчук,
завідувач кафедри транспортних технологій і
технічного сервісу

Читайте нас також: