Університет

Перший етап вакцинації

Перший етап вакцинації

15-16 квітня 2021 року в навчальному корпусі №7 Національного університету водного господарства та природокористування відбувся перший етап централізованої масової вакцинації від COVID-19 для всього бажаючого персоналу.

До вакцинації активно долучилось керівництво університету, викладачі, та працівники структурних підрозділів. Всього протягом 2 днів препаратом CoviShield було провакциновано 140 осіб. Близько 50 наших працівників було вакциновано дещо раніше за їх ініціативи, дещо менше 300 вже перехворіли, тож в сумі майже половина персоналу є захищеною. Також чимало працівників виявили бажання вакцинуватись трохи згодом, в основному через хвороби та сімейні обставини.

Організатором вакцинації виступив Рівненський обласний Центр громадського здоров'я, відрядивши бригаду із трьох медичних працівників. 

Станом на вечір 16 квітня інформації щодо важкого стану працівників після вакцинації не надходило.

Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу на те, що наразі відбувся лише перший етап вакцинації, тому усім бажаючим долучитись до цієї справи, варто звертатись у Штаб цивільного захисту НУВГП за телефоном 0969021006.

Фото за посиланням.  

Віталій Прокопець,
відділ зв'язків з громадськістю

Читайте нас також: 

               назад