Онлайн навчання в рамках проекту „ INTERADIS ” триває

14 квітня 2021 року відбувся другий навчальний онлайн візит у рамках проекту Erasmus+ «Інтеграція та адаптація іноземних студентів / INTERADIS» до Університету імені Міколаса Ромеріса (Литва).

Тренінг був присвячений вивченню практик прийому та інтеграції іноземних студентів в Університеті Міколаса Ромеріса та зібрав понад 57 учасників з українських, німецьких, італійського, литовського та нідерландського університетів. Від НУВГП у заході взяли участь представники Центру міжнародного співробітництва та освіти.

Під час навчального візиту всі учасники мали змогу вивчити європейський досвід з наступних питань:

• Робота міжнародного відділу MRU, відділу маркетингу, приймальної комісії та університетського бюро кар’єри;
  • Рекрутингові стратегії пошуку іноземних студентів та маркетингові інструменти, зокрема, у розрізі успішних та неефективних програм;
  • Консультаційна підтримка та супровід іноземних абітурієнтів до прибуття їх в університет (поетапний досвід);
  • Інтеграційні практики: ознайомчий тиждень, орієнтаційний тиждень, діяльність студентів-наставників (або студентських амбасадорів), соціально-культурна інтеграція, середньостроковий аналіз, консультаційні послуги та супровід протягом усього періоду навчання;
  • Профорієнтаційні зустрічі, включаючи, стажування випускників, підтримка випускників, які шукають роботу.

Після висвітлення кожного питання програми були організовані сесії запитання-відповіді. А наприкінці семінару іноземні студенти MRU, які навчаються за програмами академічного обміну та які здобувають тут вищу освіту, поділилися своїми очікуваннями, досвідом та враженнями щодо їхньої інтеграції та навчання.

Щиро вдячні приймаючому університету, Університету імені Міколаса Ромеріса, за насичений та плідний захід!

Власюк Галина Миколаївна,
відділ міжнародних зв'язків