Університет

Чемпіонат України з армспорту

01-04 квітня 2021 року у м. Полтаві пройшов чемпіонат України з армспорту (категорії - молодь, юніори, юнаки), в якому взяли участь 375 спортсменів з 21 регіону України. Рівненську область  представляли 25 спортсменів.

У командному заліку збірна команда Рівненської області посіла 5 командне місце серед юніорів та 6 серед молоді.

У цих змаганнях брали участь студенти НУВГП. Найкраще виступили у віковій категорії молодь:

кандидат у майстри спорту України – Бабак Тимофій здобув дві срібні нагороди у категорії 55 кг;

Бриж Олександр – золото на праву руку і 5 місце на ліву у категорії 55 кг та виконав норматив кандидата у майстри спорту України.

Підготував спортсменів до змагань заслужений тренер України Комаревич Олександр Євгенович.

Сотник Олег,
кафедра фізичного виховання