Друге місце на Всеукраїнському конкурсі «Транспортні системи»

Вітаємо! Відмінний результат! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Друге місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи»

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова 7 квітня 2021 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи» у 2020/2021 навчальному році.

Дипломом ІІ ступеня відзначений Назар Бучак (студент групи ТТ-21 навчально-наукового механічного інституту, спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»), робота на тему «Раціональні режими регулювання транспортних потоків на вулично-дорожній мережі», науковий керівник – Михайло Кристопчук, к.т.н., доцент транспортних технологій і технічного сервісу.

Варто відзначити, що це вже не перша перемога Назара Бучака, адже минулого року він став призером Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Транспортні технології, та був відзначений дипломом ІІІ ступеня.

Михайло Кристопчук,
завідувач кафедри транспортних технологій і
технічного сервісу

Читайте нас також: