ХІІ студентська олімпіада на ПЕОМ

ХІІ регіональна студентська олімпіада з геометричного моделювання на ПЕОМ серед навчальних закладів Рівненщини

25 березня 2021 року на базі Рівненського державного гуманітар-ного університету було проведено ХІІ регіональну студентсь-ку олімпіаду з геометричного моде-лювання на ПЕОМ, організаторами якої є кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства НУВГП і професійної освіти, трудового навчання та технологій РДГУ. У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на Рівненщині, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), регіональна олімпіада була проведена поєднанням очної та дистанційної форм (відеоконференція Google Meet). Олімпіада є І етапом Всеукраїнської студентської олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ. Олімпіаду було проведено за номінацією 3D-моделювання. Загалом в олімпіаді взяло участь 20 студентів з НУВГП, РДГУ, Рівненського технічного фахового коледжу НУВГП, ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» та Млинівського державного технолого-економічного коледжу. Учасникам олімпіади з 3D-моделювання було запропоновано змоделювати за робочим креслеником корпусної деталі її тривимірну модель в одній із САПР (Auto CAD, SolidWorks, Invertor, Blender, Компас тощо). Роботу оцінювали в 100 балів. Члени журі: д.пед.н., професор Козяр М.М.; к.пед.н., доцент Фещук Ю.В.; к.с.-г.н., доцент Сасюк З.К.; к.пед.н., доцент Герасименко О.А.; ст. викл. Парфенюк О.В. За результатами участі в регіональній олімпіаді визначено переможців серед освітніх закладів Рівненщини: перше місце – Лагоднюк Павло Степанович, РДГУ; друге місце – Яловенко Любомир Володимирович, РДГУ; третє місце – Козачок Андрій Миколайович, Свидюк Валентин Антонович, НУВГП, та Грицина Іван Миколайович, РДГУ. Щиро вітаємо переможців! Віримо у ваші сили та бажаємо перемоги у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ. НУВГП буде представляти студент 3 курсу ННМІ, гр. АТ-31 Козачок Андрій Миколайович.

ХІІІ регіональну студентську олімпіаду з геометричного моделювання на ПЕОМ буде приймати у лютому-березні 2022 року НУВГП.

Козяр М.М.,
завідувач кафедри ТМІГМ