Університет

Новий проект неформальної освіти «Front-Enter»

ННІАКОТ разом з центром неформальної освіти НУВГП започаткували нову навчальну програму «Front-Enter». Група студентів спеціальностей «Інформаційні системи та технології» і «Професійна освіта. Цифрові технології» вже доєдналися до цього курсу підготовки web-розробників.

Впродовж 6 місяців студенти матимуть змогу засвоїти теоретичні відомості та реалізувати власні проекти згідно із  запропонованою програмою, підготовленою досвідченими менторами, яка містить, зокрема, такі блоки:

- Система контролю версій Git (40 годин) з фінальним проектом – репозиторій  на GitHub з прикладами застосування вивчених операцій;

- Технології HTML та CSS (80 годин)  з фінальним проектом – верстка макета для сайту-портфоліо;

- Мова програмування JavaScript  (120 годин) з фінальним проектом – реалізація функціоналу для повноцінного сайту-портфоліо із можливістю редагування списку проектів;

- Технологія NodeJS/React (140 годин)  з фінальним проектом – створення веб-застосунку для ведення списку задач із використанням React та сервера на NodeJS;

- Об’єктно орієнтований аналіз та проектування (120 годин)  з фінальним проектом – створення веб-застосунку з використанням не менше 3 патернів проектування.

Після завершення навчання учасники програми зможуть долучитися до доповнення та вдосконалення вже існуючих програмних продуктів та  запропонувати і втілити ідею власного проекту.

Бабич Тетяна,
кафедра комп’ютерних технологій та економічної кібернетики

Читайте нас також: