Конференція студентів НУВГП

Днями відбулась конференція студентів Національного університету водного господарства та природокористування, яка була проведена онлайн за допомогою платформ Google Meet та Vote (платформа для електронного голосування НУВГП)

На конференції були присутні 230 делегатів із 318, кворум збережений. На порядок денний було винесене одне питання: затвердження Положення про порядок обрання представників із числа студентів для участі у виборах ректора Національного університету водного господарства та природокористування. Слухали начальника юридичного відділу НУВГП Пуху Дмитра Анатолійовича з виступом щодо даного Положення. Більшістю голосів було прийнято рішення затвердити Положення про порядок обрання представників із числа студентів для участі у виборах ректора НУВГП.

Зауважень щодо роботи конференції не виникло.

Ксенія Косюк,
студентка НУВГП