Університет

Академічна мобільність за програмою Erasmus+KA107

Упродовж другого місяця  четвертокурсниця спеціальності  геодезія та землеустрій Мар'яна  Андросюк  продовжує навчання в Келецькому технологічному університеті, Польща (Politechnika Świętokrzyska) за Програмою академічної  мобільності  Erasmus+KA107: студентська мобільність з метою  навчання впродовж  одного/двох семестрів. Саме  Мар 'янине   резюме та есе  при відборі було визначене  найкращими  з поміж  усіх інших охочих претендентів на поїздку  до Келецького  університету.  Програма навчання англомовна, за змішаною формою: лекції онлайн, а семінари і практичні в лабораторіях.

Erasmus+ KA107 — програма академічної мобільності  між  ЗВО, розташованими в  країнах програми, до яких відносяться країни члени ЄС,  і країнах-партнерах програми, у тому числі й України. Впродовж другого року  діє така партнерська угода між НУВГП та  Келецьким технологічним університетом. До слова, в цілому наш заклад має таких партнерських угод з понад 20-ма університетами Європи, що збільшує шанси та розширює горизонти мобільності студентам різних спеціальностей НУВГП.

Проєкти мобільності в рамках Еразмус+ припускають надання стипендій студентам, аспірантам і науково-педагогічним працівникам  на навчання або проходження стажування в одному з університетів-партнерів. При цьому результатом навчання повинні бути кредити ЄКТС, що мають бути нараховані приймаючим ЗВО, після успішного завершення стипендіатом програми мобільності, і які будуть визнані в НУВГП.

Бажаючі можуть вже приносити свої заявки до Центру  міжнародного співробітництва університету, резюме та есе для участі у  наступному  навчальному  році у Програмі  академічної  мобільності  Erasmus+KA107. А до 16 травня  охочі  можуть  спробувати  ще й свої сили  в Програмі ім. Фулбрайта.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю