У школі лідерства навчались працівники Наукової бібліотеки

В Національному університеті водного господарства та природокористування завершилось навчання у Школі лідерства для працівників Наукової бібліотеки університету.

Навчання в Школі лідерства проводились протягом двох тижнів, де здобутим досвідом ділились працівники НУВГП: проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк, директор інформаційно-обчислювального центру Віталій Назарук, начальник відділу зв’язків з громадськістю Віталій Прокопець, начальник відділу інформаційних технологій Олександр Хоменчук, завідувач відділу інформаційний технологій та комп’ютерного забезпечення наукової бібліотеки Валентина Перелигіна.

Організаційний комітет Школи лідерства висловлює подяку усім хто долучився до навчання та сподівається, що отримані Вами знання стануть в нагоді при подальшій роботі.

Працівники Наукової бібліотеки мають змогу ознайомитися із відеозаписами занять.

Заступник завідувача навчально-методичного відділу,
менеджер проєктів Тамара Костюкова