Всесвітній день водних ресурсів в НУВГП

22 березня 2021 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів на базі Національного університету водного господарства та природокористування за ініціативи Ради молодих вчених у форматі онлайн-зустрічі відбувся міжнародний круглий стіл на тему «Цінність води».

Метою заходу було обговорення важливих питань щодо управління та раціонального використання водних ресурсів, обмін досвідом, ознайомлення з актуальними дослідженнями та налагодження співпраці для підготовки спільних проектних пропозицій.

У круглому столі в якості доповідачів та слухачів брали участь близько 50 учасників з України, Білорусі, Таджикистану. До заходу долучилися представники Державного агентства водних ресурсів, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, НДІ ПВ УКРВОДОКАНАЛПРОЕКТ, Херсонського державного аграрно-економічного університету, Українського державного хіміко-технологічного університету, Черкаського державного технологічного університету, Полтавського державного аграрного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, НТУ Дніпровська політехніка, Ужгородського національного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Бердянського державного педагогічного університету, ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП», Білоруського державного технологічного університету та Гірничо-металургійного інституту Таджикистану.

За результатами круглого столу буде підготовлено проект рішення щодо визначених актуальних проблем, пов’язаних з управлінням та використанням водних ресурсів, а також перспективних шляхів їх вирішення.

З програмою круглого столу можна ознайомитися у прикріпленому файлі.

Рада молодих вчених НУВГП

Читайте нас також: