Університет

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

4-5 березня на базі ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» в онлайн-режимі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської обласної  МАН, відділення хімії та біології, секція хімія.  У змаганнях взяли участь 19 школярів 9-11 класів з Рівного та області. Основними завданнями Конкурсу стали виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві. У цьому році конкурс проводився за такими розділами:

  • заочне оцінювання дослідницьких робіт;
  • постерний захист;
  • наукова конференція.

Через значну кількість учасників роботу конкурсу було проведено у два дні: 4 березня юні МАНівці презентували членам журі постерний захист своїх робіт, а другого дня – відбулась наукова конференція, під час якої учасники секції мали змогу задавати питання до виступаючого. До оцінювання робіт учасників було залучене професійне журі у такому складі:

Яцков Микола Васильович, кандидат технічних наук, професор кафедри хімії та фізики НУВГП, директор ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» - голова журі;

Буденкова Надія Марківна, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії та фізики НУВГП;

Шелепенко Олексій Ігорович, директор ЗОШ № 16 м. Рівне;

Громаченко Катерина Юріївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП – секретар.

Цьогоріч  конкурс-захист науково-дослідницьких проєктів проходив в особливих умовах, пов’язаних з карантинними обмеженнями, але це не завадило всім учасникам в онлайн-режимі успішно презентувати свої творчі доробки. 

Усім учасникам конкурсу-захисту МАН і їхнім наставникам бажаємо творчої наснаги, нових відкриттів та обов’язково перемог!!!

Читайте нас також: 

               назад