Шевченківські дні

День народження Шевченка Т.Г. – це привід не лише вшанувати пам’ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні. Сьогодні Тарасу Григоровичу виповнилося б 207 років

Творчо відзначили Шевченківські дні студенти-психологи кафедри суспільних дисциплін ННІЕМ. 5 березня вони відвідали Рівненський театр ляльок, до було організовано екскурсію, а також театральну фантазію за творами Т.Г. Шевченка «Думи мої, думи…».

Тарас Шевченко в сучасному осмисленні є вмістилищем націєтворчих смислів. У ХІХ сторіччі Шевченкова поезія стала потужним чинником формування українців як нації, вона стала поштовхом до самоусвідомлення.

«Слово може бути сильнішим за зброю». Тарас Шевченко довів це своїм життєвим прикладом. Незламність духу й невпинна боротьба за свободу, які сповнюють рядки його творів, знайшли визнання у всьому світі.

Смольська Л.М., Шпак С.Г.
доценти кафедри суспільних дисциплін

Читайте нас також: