Університет

Обмін міжнародним досвідом

Обмін міжнародним досвідом

2 березня 2021 р. Національний університет водного господарства та природокористування представлений працівниками Центру міжнародного співробітництва та освіти мав нагоду приймати у себе гостей з Поліського національного університету (м. Житомир) у складі заступника начальника відділу міжнародного співробітництва Кочука-Ященка О.А., керівника навчально-наукового центру забезпечення якості освіти Степаненко Н.І., в.о. завідувача кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Пащенко А.В.

У рамках візиту начальник відділу міжнародних зв’язків Бадинський Л.О. розповів про особливості проведення профорієнтаційної роботи серед іноземних абітурієнтів, здобутки та досягнення НУВГП. Було проведено низку зустрічей, зокрема з Клімовою А.В., завідувачкою відділу ліцензування та акредитації, яка розповіла про правові аспекти організації міжнародної діяльності в університеті, Михайловою Є.В., завідувачкою підготовчого відділення для іноземних громадян, яка детально розповіла про залучення та навчання іноземців, технологію видачі  запрошень на навчання.

Працівниці відділу роботи з іноземними громадянами на чолі з Солодким В.О. провели екскурсію в гуртожитках та розповіли про особливості організації побутового та культурно-виховного життя іноземних студентів.

Своєю чергою наші колеги поділилися з нами своїм досвідом в організації практик та стажувань студентів за кордоном. Надіємося на подальшу плідну співпрацю.

Вікторія Свиріпа,
відділ міжнародних зв’язків

Читайте нас також: 

               назад