Університет

Практична підготовка рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

В рамках практичної підготовки здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування» під керівництвом досвідчених фахівців кафедри обліку і аудиту набули знань з навчальних дисциплін «Навчальний практикум з первинного обліку» (професор Осадча О.О.), «Аналіз господарської діяльності» (доцент Міклуха О.Л.), «Навчальний практикум з аналізу господарської діяльності» (доцент Міклуха О.Л.), «Облікова політика» (професор Левицька С.О.), «Облікова політика (навчальний тренінг)» (доцент Дорошенко О.О.), «Фінансовий контроль» (професор Антонюк О.Р.).

Першокурсники та другокурсники здобували практичні навички в ДПС у Рівненській області у якості податкових волонтерів, поєднуючи набуті теоретичні знання із практичним застосуванням норм податкового законодавства.

До практичної підготовки були залучені фахівці різних організацій:

Валентина Михалишина, консультант Рівненського ТВ Асоціації платників податків України; тема доповіді – «Бізнес в умовах податкових реформ 2021-го року: оцінка, перспективи змін»;

Олена Жукова, аудитор, керуючий партнер «Сайвена-Груп»; тема доповіді - «Імплементація норм по КІК у податкове законодавство України»;

Юлія Захарчук, завідувач сектору планування, звітності та контролю Північно-західної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління); тема доповіді – «Практичні аспекти та особливості реалізації фінансового контролю в органах державного сектору»;

Олег Дячук, директор АФ «Інфо-Сервіс-Аудит»; тема доповіді – «Актуальні питання реформування вітчизняної аудиторської практики»;

Ірина Крук, консультант в управлінні фінансами бізнесу, ФОП; тема доповіді – «Особливості управлінського обліку в бізнесі»;

Леонід Біляк, радник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА; тема доповіді – «Розвиток регіональної економіки: тенденції, проблеми, перспективи»;

Людмила Матвійчук, аудитор, директор ТОВ «АК «Аудит Плюс»; тема доповіді – «Досвід формування та формалізації облікової політики підприємств».

Представники Головного управління ДПС у Рівненській області долучалися до зустрічей зі здобувачами вищої освіти та викладачами кафедри з доповідями щодо застосування РРО, ведення електронної звітності, сервісів ДПС, податкового боргу, декларування доходів громадян та сучасних сервісів дистанційної взаємодії з ДПС.

Читайте нас також: