Практична підготовка рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Першокурсники та другокурсники здобували практичні навички в ДПС у Рівненській області у якості податкових волонтерів, поєднуючи набуті теоретичні знання із практичним застосуванням норм податкового законодавства.

В рамках практичної підготовки здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування» під керівництвом досвідчених фахівців кафедри обліку і аудиту набули знань з навчальних дисциплін «Навчальний практикум з первинного обліку» (професор Осадча О.О.), «Аналіз господарської діяльності» (доцент Міклуха О.Л.), «Навчальний практикум з аналізу господарської діяльності» (доцент Міклуха О.Л.), «Облікова політика» (професор Левицька С.О.), «Облікова політика (навчальний тренінг)» (доцент Дорошенко О.О.), «Фінансовий контроль» (професор Антонюк О.Р.).

До практичної підготовки були залучені фахівці різних організацій:

Валентина Михалишина, консультант Рівненського ТВ Асоціації платників податків України; тема доповіді – «Бізнес в умовах податкових реформ 2021-го року: оцінка, перспективи змін»;

Олена Жукова, аудитор, керуючий партнер «Сайвена-Груп»; тема доповіді - «Імплементація норм по КІК у податкове законодавство України»;

Юлія Захарчук, завідувач сектору планування, звітності та контролю Північно-західної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління); тема доповіді – «Практичні аспекти та особливості реалізації фінансового контролю в органах державного сектору»;

Олег Дячук, директор АФ «Інфо-Сервіс-Аудит»; тема доповіді – «Актуальні питання реформування вітчизняної аудиторської практики»;

Ірина Крук, консультант в управлінні фінансами бізнесу, ФОП; тема доповіді – «Особливості управлінського обліку в бізнесі»;

Леонід Біляк, радник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА; тема доповіді – «Розвиток регіональної економіки: тенденції, проблеми, перспективи»;

Людмила Матвійчук, аудитор, директор ТОВ «АК «Аудит Плюс»; тема доповіді – «Досвід формування та формалізації облікової політики підприємств».

Представники Головного управління ДПС у Рівненській області долучалися до зустрічей зі здобувачами вищої освіти та викладачами кафедри з доповідями щодо застосування РРО, ведення електронної звітності, сервісів ДПС, податкового боргу, декларування доходів громадян та сучасних сервісів дистанційної взаємодії з ДПС.

Читайте нас також: