Літмуз батл

Перемога правників у літмуз батлі, присвяченому 150-й річниці від дня народження Лесі Українки

У Рівненській обласній бібліотеці пройшов літмуз батл, присвячений 150-й річниці від дня народження геніальної української поетеси, мужньої жінки і прекрасної людини Лесі Українки.

Подія такого у формату у стінах книгозбірні відбувалася вперше.

На знання життєвого та творчого шляху Лесі Українки змагалися дві команди «Діти Феміди», студенти навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування та «Лесина банда», збірна студентів Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету «Острозька академія» та учні ЗОШ № 8 та ЗОШ № 15.

Батл скадався з 5 раундів:

1. Біографічний батл.

2. Літературний раунд.

3. Музично-пісенний раунд.

4. Театральний раунд.

5. Творчий пазл.

Оцінювали виступи обох команд члени журі:

- Tata Rivna, письменниця, член Національної спілки письменників України (НСПУ), голова Молодіжної літературної платформи при Рівненській обласній організації НСПУ, співорганізаторів всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких фестивалів, перформансів та заходів, як от «Суп-культура», «КУСТ», «Севама-фести», «Літературна сцена на рок фестивалі Тарас Бульба;

- Анна-Марія Далі (https://www.facebook.com/AniiaDali), рівненська фотографиня, блогерка;

- Ірина Усович, завідувачка відділу соціокультурної діяльності Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Виступи обох команд були надзвичайно цікаві, творчі та креативні!

Усі присутні на годину поринули у світ чарівної музики, живого українського слова і прекрасної лірики Лесі Українки.

За фінальним підрахунком голосів перемогу у батлі здобула команди «Діти Феміди».

Приємним сюрпризом для бібліотеки став подарунок від обох команд - комплекти книг