Транспортні технології підсилені співпрацею з вебплатформою «Ant Logistics» («Мурашина логістика»)
Щойно підписано угоду щодо співпраці між Національним університетом водного господарства та природокористування з розробниками вебплатформи «Ant Logistics» («Мурашина логістика»).
Ініціатором підписання угоди про співпрацю стала кафедра транспортних технологій і технічного сервісу, оскільки якість освіти та пошук передових технологій для навчання студентів, передачі досвіду, можливості практичної реалізації та кар’єрного росту випускників – саме такі завдання поставив перед собою колектив кафедри.
В рамках співпраці, студентам, при викладанні навчальних дисциплін кафедрою транспортних технологій і технічного сервісу, надано безкоштовний необмежений доступ до ресурсів вебплатформи «Ant Logistics» – хмарної системи управління транспортом: автоматичне планування маршрутів, оцінка рентабельності точок доставки, GPS контроль маршрутів руху, аналітична звітність.
«Ant Logistics» («Мурашина логістика») – сучасний український вебсервіс для автоматизації транспортних процесів та документообігу зі зручною й зрозумілою формою візуалізації інтерфейсу.
Вебсервіс вирішує ряд важливих завдань у сфері транспортної логістики, серед яких:
Багатофакторна оптимізація
Під час розрахунку маршрутів доставки враховується цілий ряд факторів: габарити, вантажопідйомність, тип автомобіля, тип замовлених товарів, їх вага, габаритні розміри, часові обмеження, категорійність доріг, напрямок руху, розмітка, обмеження швидкості.
Наочне уявлення точок на мапі
На електронній мапі представлено: маршрут проїзду, точки доставки продукції, послідовність їх об’їзду, склади, сервісні точки. Створення шаблонів маршруту: точки початку та завершення маршруту.
План-факт аналіз
GPS-моніторинг фактичних маршрутів та порівняння їх з плановими маршрутами на основі фактичних даних від GPS-трекерів. На мапі відображається інформація про запізнення та відхилення від маршруту.
Оперативне коригування змін маршрутів під час їх виконання
Мобільний додаток під Android дає водієві можливість завжди бачити маршрут в режимі навігації. В разі потреби диспетчер може коригувати маршрут доставки, а всі зміни будуть оперативно відображені на пристрої водія.
Компанії, що впровадили систему в роботу, а це більш 500 клієнтів з 11 країн світу, скорочують загальний пробіг транспортних засобів – порядку 20%, зменшують час обслуговування точок доставки на 30%, на 15% скорочують автопарк, а час роботи логіста, необхідний на формування маршрутів, скорочується в середньому на 75%.
Детально ознайомитись із можливостями вебплатформи «Ant Logistics» або пройти безкоштовне навчання можна за посиланнями:
- офіційний сайт www.ant-logistics.com;
- соціальні мережі – група у facebook (https://www.facebook.com/ant.logistics.ua).
Михайло Кристопчук,
завідувач кафедри транспортних технологій і технічного сервісу
Читайте нас також: