Університет

Почесне звання

2020 року наш ректор Віктор Мошинський був прийнятий до лави Почесних професорів Люблінської Політехніки − державного технічного вищого навчального закладу ухвалою сенату університету, а днями отримав відповідний диплом від ректора Люблінської Політехніки.

Як відмітив у своєму зверненні очільник польського закладу Пьотр Збігнев, впродовж багатьох років Віктор Степанович підтримує та стимулює співпрацю між Національним університетом водного господарства та природокористування і Люблінською Політехнікою, результатом чого є спільні публікації, дослідження та дидактичні проєкти. Окрім того, ми спільно реалізуємо програми подвійного диплома, стажування та обмін за програмою Еразмус +.

Присвоєння звання Почесного професора Люблінської Політехніки є знаком вдячності за заслуги та діяльність, яка сприяє університетській співпраці та надає можливість  спільноті використовувати свої знання та досвід.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю