Університет

Школа лідерства триває….

Лекцію  «Стратегія цифрової трансформації освітнього середовища НУВГП або треба бігти вдвічі швидше» прочитав слухачам Школи лідерства проректор Олег Лагоднюк. План роботи на занятті включав висвітлення наступних питань:  цифрові інструменти, розвиток власного бренду, корпоративні сервіси, електронний документообіг, підтримку системи якості освіти та  мобільні аплікації.  Лектор відмітив також цифрову трансформацію управління в НУВГП, планування та адміністрування, відкриті ресурси, допомогу та безпеку даних, презентував план модернізації.  Були і запитання  від слухачів до Олега Анатолійовича: щодо можливості подальшого користування випускниками корпоративною електронною поштою,  відновлення  корпоративної   пошти, підключення до 1С бухгалтерії навчально-тренінгової лабораторії ННІЕМ, залучення студентів до Соціального звіту.

На занятті говорили також про Соціальний звіт, Цифровий репозиторій, сайт для абітурієнтів, Платформу Moodle, Навчально-науковий центр незалежного оцінювання, вільний вибір дисциплін, Силабус та його платформу, систему електронного документообігу ІDOC. Проректор також презентував нові практичні рішення, які наразі  розвиваються. Зокрема:  впровадження платформи   Micrsoft Teams,  Unichek, АС управління персоналом  та  бухгалтерським обліком.

Наступне заняття   − «СЕДО-Айдок. Нові бізнес процеси»  − для слухачів школи провів  директор  ІОЦ  Віталій Назарук.  Розпочав заняття Віталій Дмитрович з вимог до  нормативно-правових документів, рекомендуючих впровадження  та функціонування електронного документообігу.  Розповів про  порядок підключення користувачів, зміну пароля, внесення змін в облікові дані,  опції електронного документа і переваги перед паперовими. Говорив також про  загальні  правила роботи  та інструменти системи ІDOC, їх використання;  табель обліку робочого часу та табель обліку погодинної праці. Лектор  також звернув увагу на те, що  по кожній із представлених тем у системі Moodle завантажено лекційний матеріал  і  практичні  завдання.  Вони знаходяться у вільному доступі. Хто готує випускову роботу та хоче  отримати сертифікат про підвищення кваліфікації, може долучати  свої скріни.   Віталій Дмитрович закликав також усіх слухачів задавати запитання  у будь-якому форматі  та  вносити пропозиції щодо покращання роботи в системі  ІDOC.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю