Відбулося перше в цьому році засідання вченої ради

Розпочався захід голосуванням членів вченої ради за  висунення професора кафедри вищої математики

члена-кореспондента НАН України Слюсарчука Василя Юхимовича  в дійсні члени (академіка) НАН України зі спеціальності «Математика». Наступним розглянутим питанням  стало обрання  чотирьох кандидатів від університету на участь у конкурсному відборі щодо призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти. Окрім того, члени вченої ради заслухали звіт докторанта;  затвердили  план-графік підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників НУВГП на 2021 рік; визнали  документи  про підвищення кваліфікації та стажування за межами України, отриманих науково-педагогічними працівниками університету;  затвердили кандидатів на здобуття академічних стипендій Президента України (четвертокурсниця  ННІЕМ Аліна Демчук; магістрантка ННІБА Ксенія Косюк;  четвертокурсник  ННІАЗ Микола Клименко), Кабінету Міністрів України (четвертокурсниця ННІЕМ Анастасія Велігурська), ім. М.С. Грушевського (другокурсниця ННІЕМ  Вікторія Міщук);  надали  дозвіл  на  розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів  на вкладних (депозитних) рахунках; підтримали створення філії  кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності при Комунальному закладі «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради. А ще – перейменували  кафедру українознавства ННІЕМ на кафедру журналістики та українознавства і  навчально-наукову лабораторію правової інформатики на навчально-наукову лабораторію юридичної інженерії. Затвердили  Положення  про  Центр розвитку студентства, проведення Всеукраїнської олімпіади в НУВГП,  навчальну лабораторію SmartLab кафедри обчислювальної техніки ННІАКОТ НУВГП. Рекомендували  до видання монографію «Моделювання процесів очищення технологічної води для їх автоматизації» та Науковий журнал «Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні аспекти розвитку людини (Rehabilitation & Recreation)» .

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю