Захист магістерських робіт кафедри АЕКІТ

Усі карантинні вимоги було дотримано

21-24 грудня на кафедрі автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій відбувся захист 40 магістерських робіт спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та 16 магістерських робіт спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Захист проходив у гібридному режимі – частина магістрантів захищала свої роботи очно, а частина у дистанційному режимі, з використанням платформи Google Meet.

Роботи були присвячені дослідженню й автоматизації технологічних процесів, як великих промислових підприємств, зокрема «Рівнеазот», «РАЕС», «ХАЕС» так і виробництв невеликої потужності. Всі роботи виконані на високому технічному та науковому рівні з використанням останніх розробок в галузі автоматизації та електроенергетики. Всі роботи виконувались на даних та розрахунках реальних об’єктів.

Екзаменаційна комісія найкращими роботами зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» визнала:
– магістерську роботу Грицюк Іванни Михайлівни на тему: «Розробка та дослідження електрокоагуляційної установки як об’єкта автоматизації» керівник – Сафоник Андрій Петрович, д.т.н., професор;
– магістерську роботу Матвійчука Мирослава Вікторовича на тему: «Розробка та дослідження автоматизованої системи керування вологозабезпеченістю рослин при зрошенні» керівник – Матус Світлана Костянтинівна, к.т.н., доцент.

Та зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»:
– магістерську роботу Кривка Олега Володимировича на тему: «Дослідження впливу приватних сонячних електростанцій на функціонування розподільчих електромереж» керівник – Василець Святослав Володимирович, д.т.н., професор;⠀
– магістерську роботу Лісовця Назарія Ігоровича на тему: «Дослідження автоматизованого обліку та контролю параметрів якості електроенергії на підстанції «Південна-110» в м. Рівне» керівник – Рудик Андрій Вікторович, д.т.н., професор;⠀
– магістерську роботу Сімухова Вадима Дмитровича на тему: «Дослідження магнітного поля радіально полюсних магнітних систем зі збудженням від постійних магнітів» керівник – Гудь Володимир Миколайович, к.ф.-м.н., доцент.⠀

Тому шалені вітання нашим випускникам. Нехай набуті знання будуть опорою і підтримкою на Вашому нелегкому життєвому шляху.

Кафедра автоматизації, електротехнічних та
комп'ютерно-інтегрованих технологій