Університет

Науковці НУВГП ділилися досвідом збереження екосистеми міста з молоддю

Науковці НУВГП ділилися досвідом збереження екосистеми  міста з молоддю

Викладачі НУВГП – професор  кафедри  менеджменту  Петро Скрипчук та доцент кафедри агрономії, грунтознавства та землеробства Віталій Володимирець продовжують активно  працювати з ПДМ над спільними проєктами.

Цього разу вони взяли участь у Всеукраїнській  конференції  «Участь молоді в адаптації міста до зміни клімату». Віталій Володимирець виступив  з доповіддю «Особливості екологічної системи міста та необхідність збереження біорізноманіття»,  а Петро Скрипчук, своєю чергою, презентував  «Програму  компостування органічних відходів у м. Рівному».

Серед учасників  заходу були представники екологічних, громадських, освітніх ініціатив зі Львова, Києва, а також Чехії та  Німеччини.

Основні секції конференції: збереження біорізномаїття, поводження з відходами та освіта для зменшення впливу змін клімату на суспільство.

Приємно відзначити, що результат співпраці  ПДМ і НУВГП  - це  друга розпочата фаза переробки органічних відходів  у  шести  школах  та чотирьох  дитячих  садочках. Наступним етапом стане  напрацювання єдиної методики переробки відновної біомаси у Рівне. Більше інформації за посиланням

Петро Скрипчук,
кафедра менеджменту