Університет

Merry Christmas and Happy New Year!

Шановні викладачі, працівники та студенти!

Завершується 2020 рік. Рік, що минає,  зробив нас усіх сильнішими, змусив шукати нові підходи в роботі та навчанні, нові шляхи для професійного і особистісного розвитку, комунікації в незвичних умовах.

Ми достойно зустріли виклики сучасного світу та стоїмо на порозі нового року із оптимізмом та вірою у найкраще. Щиро дякую Вам за професійність, старанність, відданість справі, успіхи у навчанні та інтерес до НУВГП.

Впевнений, що 2021 рік також не буде простим та спокійним, але точно буде успішним для  усіх нас! Зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, удачі у нових справах, здійснення найзаповітніших бажань! Хай прийдешній рік ознаменується новими звершеннями, принесе у Ваш дім добробут, радість, злагоду.

Друзі, я з нетерпінням чекаю живих зустрічей в стінах університету, адже ми всі скучили за емоційними лекціями в наших аудиторіях, дзвінкими перервами на коридорах закладу та творчими студентськими вечорами!

Веселих зимових свят!

Віктор Мошинський,