Університет

Студенти НУВГП отримали премії ОДА за свої знання

Студенти НУВГП отримали премії ОДА за свої знання

Щорічно Обласною премією Рівненської ОДА відзначають обдаровану молодь області, найталановитіших та найбільш наполегливих студентів. Цього року в черговий раз голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та керівник облради Сергій Кондрачук вручили іменні сертифікати на отримання премій студентам місцевих зво. Таке грошове заохочення призначають за вагомі успіхи                        у навчанні, перемоги на всеукраїнських студентських олімпіадах, конкурсах студентських наукових робіт, участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, а також за активну громадську роботу.

Вітаючи стипендіатів, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зауважив, що саме талановита молодь - це майбутнє нашої держави.

НУВГП упродовж останніх п’яти років продовжує тримати планку лідерів серед ЗВО Рівненщини за кількістю студентів, які є призерами всеукраїнських студентських олімпіад, конкурсів наукових робіт та мають значні успіхи у науковій роботі й навчанні. Навіть враховуючи, що цьогорічний карантин вніс свої корективи в організацію олімпіад та конкурсів, все ж маємо чим пишатися  - 36 студентів отримали премію Рівненської ОДА.

 

                                                                       Сектор наукової роботи студентів

 назад