Університет

Студенти НУВГП отримали премії ОДА за свої знання

Щорічно Обласною премією Рівненської ОДА відзначають обдаровану молодь області, найталановитіших та найбільш наполегливих студентів. Цього року в черговий раз голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та керівник облради Сергій Кондрачук вручили іменні сертифікати на отримання премій студентам місцевих зво. Таке грошове заохочення призначають за вагомі успіхи                        у навчанні, перемоги на всеукраїнських студентських олімпіадах, конкурсах студентських наукових робіт, участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, а також за активну громадську роботу.

Вітаючи стипендіатів, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зауважив, що саме талановита молодь - це майбутнє нашої держави.

НУВГП упродовж останніх п’яти років продовжує тримати планку лідерів серед ЗВО Рівненщини за кількістю студентів, які є призерами всеукраїнських студентських олімпіад, конкурсів наукових робіт та мають значні успіхи у науковій роботі й навчанні. Навіть враховуючи, що цьогорічний карантин вніс свої корективи в організацію олімпіад та конкурсів, все ж маємо чим пишатися  - 36 студентів отримали премію Рівненської ОДА.

Сектор наукової роботи студентів