Університет

Он-лайн збори трудового колективу НУВГП

Он-лайн збори трудового колективу НУВГП

В університеті  он-лайн  відбулася конференція трудового колективу.  Варто зазначити, що захід в такому форматі, із впровадженням  нового програмного продукту, який  забезпечив безперебійний і високоякісний зв'язок між усіма учасниками засідання, відбувався вперше. А  в  переддень  зборів  делегати підключились до он-лайн зв’язку аби протестувати демо-версію даного продукту.

 На конференції трудового колективу були  представлені всі категорії учасників освітнього процесу університету. Не менш як 75 відсотків складу делегатів конференції становили наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники університету, які працюють на постійній основі, і не менш як 15 відсотків - виборні представники з числа студентів, які обираються студентами шляхом прямих таємних виборів. Кількість делегатів на конференцію структурних підрозділів є прямо пропорційною чисельності працівників цих підрозділів, які працюють на постійній основі.

Відповідно до статуту  на конференцію обрано 360 делегатів, з яких були присутні  323 особи. Тобто, всі рішення були правомочними.

На порядку денному було кілька питань: звіт ректора університету Віктора Мошинського про

виконання умов контракту, укладеного з МОН України за 2020 рік;  виконання профспілковим комітетом та адміністрацією університету зобов’язань за діючим колективним договором за 2020 рік;  погодження Статуту Національного університету водного господарства та природокористування у новій редакції; обрання членів вченої ради університету та різне.

Ректор прозвітувався перед  учасниками засідання та відповів на їх запитання. Зокрема,  професора кафедри менеджменту Петра Скрипчука цікавили проєкти, реалізовані в рамках  «Університету майбутнього», доцента кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики Любомира Гладуна   -  пункти договору, які ректор не виконав впродовж року  (таких не виявилося) і що цьому завадило, директора ННІАЗ Аллу Прищепу  -  фінансові витрати на  акредитацію спеціальностей. Взяв слово під час обговорення  директор технічного коледжу Микола Яцков, який у своїй доповіді підкреслив роботу впродовж року, виконану  структурними  підрозділами НУВГП  щодо їх  реформування. 

Наступним прозвітувався голова профкому Ярослав Зубик щодо виконання профкомом зобов’язань по колективному договору.

Проєкт статуту НУВГП зі змінами та доповненнями представив начальник юридичного відділу Дмитро Пуха. Дмитро Анатолійович відзначив, що кожен працівник університету міг долучитися до редакції статуту. Впродовж тижня  на офіційному сайті університету проєкт статуту був доступний для ознайомлення,  обговорення та внесення пропозицій. Цим правом скористалися начальник планово-фінансового відділу  Микола Марчук та доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Віталій Володимирець.

Делегати конференції затвердили звіт ректора  та визнали  роботу задовільною . Окрім того, затвердили  звіт голови профкому працівників  університету Ярослава Зубика про виконання профспілковим комітетом та адміністрацією університету зобов’язань за діючим колективним договором за 2020 рік і вважали таким, що виконується. Взяли до відома інформацію щодо  проєкту статуту, представленого Дмитром Пухою та погодили статут  НУВГП  у новій редакції , а також  обрали виборними  представниками  вченої ради  професора кафедри обліку  і аудиту Ольгу Осадчу та завідувача кафедри вищої математики  Петра Тадеєва .

Трансляцію можна переглянути тут: 

Більше фото у  

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

 назад