Університет

Зустріч із головним інженером ПрАТ «Укргідроенерго»

Зустріч із головним інженером ПрАТ «Укргідроенерго»

Головою ДЕК магістерської програми спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» було запрошено головного інженера ПрАТ «Укргідроенерго», яке опікується всіма гідротехнічними об’єктами Дніпровського та Дністровського каскадів, Рассовського Вадима Леонідовича.

На зустрічі з ректором було розглянуто та узгоджено коло питань щодо співпраці нашого університету та товариства. Йшла мова про підписання Меморандуму взаємодії як основи для договірних відносин в усіх можливих напрямках. Зокрема обговорювались питання підготовки фахівців гідротехніків для гідроцехів ГЕС каскадів, проходження практики на виробничих об’єктах, екскурсійного  відвідування діючих ГЕС та новобудов школярами, студентами, викладачами, наукового супроводу будівництва ГАЕС. 

Відмітимо, що Вадимові Леонідовичу сподобався рівень підготовки магістерських робіт, а успішний  та професійний захист Іванни Косинської був виконаний на такому рівні, що їй була запропонована робота в Києві, в ПрАТ «Укргідроенерго».

Ірина Яцкова,
помічник ректораназад