Університет

Профорієнтаційна робота в Оржівському ліцеї

Доценти кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності С. Кусковець та В. Гнєушев в черговий раз відвідали Оржівський ліцей, де зустрілися з ліцеїстами випускного класу і розповіли про наш університет, про спеціальності, які в ньому можна набути, про умови навчання, проживання і дозвілля студентів.  Найбільше запитань стосувались правил прийому, величини «прохідного балу», кількості бюджетних місць, правил призначення стипендій.  У свою чергу ліцеїсти відповіли на запитання анкети стосовно своїх намірів продовжити навчання у Національному університеті водного господарства та природокористування.   Ліцеїсти і керівництво навчального закладу погодились з доцільністю подальших контактів з представниками НУВГП, зокрема – з питань інформування про правила прийому до університету у 2021 році.

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності