Університет

Програма «Завтра.UA» - програма можливостей

Програма «Завтра.UA» - програма можливостей

26 листопада відбулася онлайн-презентація Стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA», модератором якої виступив сектор наукової роботи студентів.

Працівники сектору розповіли про етапи проведення конкурсу, умови участі у ньому, відзначили особливості цьогорічної компанії, а також зупинились на основних моментах подачі документів. За запрошенням участь у даній зустрічі взяв Володимир Зубченко, колишній стипендіат, заступник гендиректора корпорації «Науковий парк Київський університет ім. Т. Шевченка», який згадав свій досвідучасті у конкурсі та розказав про можливості, які розкриваються перед стипендіатами

Студенти, учасники заходу, також мали можливість почути поради та враження від участі у програмі  стипендіаток конкурсу від нашого університету різних років ˗˗ Безносової Ольги (2015-2016 н.р.) таКосюк Ксенії (2019-2020 н.р.). Стипендіатки звернули значну увагу на основні помилки та недоліки,  які найчастіше трапляються при підготовці та реєстрації конкурсної роботи і супровідних документів. 

Сподіваємось, що дана зустріч стане гарним стимулом для студентів, учасників заходу у напрямку реалізації свого творчого потенціалу разом з програмою  «Завтра.UA».

Сектор наукової роботи студентівназад