Університет

Підписання договору про співпрацю

Підписання договору про співпрацю

25 листопада 2020 року в стінах університету був підписаний договір про співпрацю між НУВГП та «Европіан консалтінг компані «Марвелл» в особі директора Ахмеда Марван. Дане товариство надає послуги щодо організації набору іноземних громадян для навчання в університеті.

На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна, директор Центру міжнародного співробітництва та освіти Тимощук І.О. і начальник відділу міжнародних зв’язків Бадинський Л.О., які розповіли про особливості вступу, навчання і соціокультурного життя іноземних студентів та слухачів у стінах нашого ЗВО.

Підписання даного договору є важливим аспектом трьохсторонньої співпраці між університетом, товариством та безпосередньо студентом.

Іноземні студенти, які навчаються в українських вишах, продовжують стикатися з недоброчесністю фірм-посередників, що призводить до кризових ситуацій та завдає шкоди іміджу України, саме тому Центр міжнародного співробітництва та освіти ретельно перевіряє всі фірми-посередники перш ніж підписати договір про співпрацю.

В ході розмови було досягнуто домовленостей щодо перших абітурієнтів, які приїдуть на навчання до НУВГП. В знак поваги, Наталія Борисівна вручила пану Ахмеду Марвану сувенірну продукцію нашого університету. Сподіваємося на плідну та довгострокову співпрацю.

 

 Вікторія Свиріпа,
відділ міжнародних зв'язківназад