Підвищення кваліфікації державних службовців в Інституті післядипломної освіти

Заняття проводять кращі фахівці як університету,так і запрошені із сторонніх організацій. Навчання проходить дистанційно в онлайн режимі

Інститут післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування у вересні поточного року відповідно до рішення Конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби (протокол № 3 від 28.08.2020 р.) отримав державне замовлення на надання послуг з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Відповідно до державного замовлення Інститутомпіслядипломної освіти було розроблено пять програм підвищення кваліфікації, а саме: загальна професійна (сертифікатна) програма підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади категорії «Б»; загальна професійна (сертифікатна) програма та загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції; загальна професійна (сертифікатна) програма та загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до категорій посад «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої-четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування з питань управління фінансами на тему«Стратегія реформування системи управління державними фінансами: стратегічне державне планування та розвиток середньострокового бюджетного планування».

В результаті проведеної інститутом роботи з пошуку потенційних слухачів  та комунікації з різними установами слухачами курсів підвищення кваліфікації стали державні службовці з 10 областей України(Рівненська, Волинська, Хмельницька, Вінницька, Чернівецька, Закарпатська, Тернопільська, Івано-Франківська, Львівська, Житомирська) від більше як 20 державних установ, окремих обласних та районних державних адміністрацій, Рівненської та Хмельницької атомних електростанцій.

За два місяці виконання державного замовленняНацдержслужби відбулися навчання у 24 групах для майже 600 осіб, крім того сформовано ще 31 групу слухачів. Загалом за цей час вже пройшли підвищення кваліфікації або продовжують навчання майже 1400 державних службовців, зокрема, з Державної аудиторської служби – 100 осіб, Державної міграційної служби – 200 осіб, Державної казначейської служби – 75 осіб, Державної служби статистики – 168 осіб, Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру  147 особи, Державної служби з питань праці – 265 осіб, Державного агентства рибного господарства – 18 осіб, Державної судової адміністрації   88 осіб, Апеляційного, Господарського та Адміністративного судів – 32 особи, Прокуратури – 33 особи, Департаменту фінансів ОДА – 50 осіб, Райдержадміністрацій – 145 осіб та інші.

Інститут післядипломної освіти продовжує роботущодо підвищення кваліфікації кадрів, розширяючи географію та спектр установ для співпраці, і підтверджує свою репутацію та сильну позицію на ринку освітніх послуг.

Інститут післядипломної освіти НУВГП

Читайте нас також: