Університет

Перемога в загальнонаціональному конкурсі «Кращий молодий агроном 2020»

Перемога в загальнонаціональному конкурсі «Кращий молодий агроном 2020»

Студент 6 курсу спеціальності «Агрономія» Національного університету водного господарства та природокористування Андрій Романович став переможцем загальнонаціонального конкурсу «Кращий молодий агроном 2020», Номінація «Захист рослин» та «Польової online БОРНІ кращих молодих агрономів 2020».

За 8 років конкурс «Кращий молодий агроном» набув розповсюдження серед молодих фахівців та експертного визнання з боку сільгоспвиробників та ресурсних компаній. 

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращий молодий агроном 2020» відбулася

28 жовтня на головній сцені виставки InterAgro 2020. Цього року заявки на участь подали 150 конкурсантів. Конкурсанти цього року випробовували свої агрономічні знання й навички у традиційних номінаціях «Селекція і насінництво», «Агрохімія і ґрунтознавство», «Захист рослин» та «Плодоовочівництво». Конкурс складається із теоретичного блоку та практичної частини. За результатами оцінювання відповідей учасників експертна комісія обрала переможців. 

Щиро вітаємо Андрія Романовича, який став переможцем загальнонаціонального конкурсу і отримав сертифікат на професійно-ознайомчу поїздку до Австрії та сертифікат на участь у онлайн-курсі з агрономії програми «Агрокебети онлайн». Бажаємо подальших звершень та досягнень на професійній ниві.

 

Кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства

 назад