«LeadMe»

Перемога наших студенток у проєкті «LeadMe!» у напрямку «Взаємодія студентського активу й роботодавців»

7-9 жовтня голови СО «NEegoist»  та Літературно-театральна платформа «Година в метро» Галина Ярмоліна та Ксенія Косюк взяли участь у онлайн-проєкті «LeadMe!»  від UGEN. ТОПові компанії, такі як: JTI, Райффайзен Банк Аваль, Deloitte, MARS, Coca-Cola HBC, Jooble, AB InBev Efes, SoftServe підготували для учасників проєкту  неймовірно інформативні та мотивуючі вебінари, направлені на розвиток лідерських компетенцій, навичок проєктного менеджменту, освоєння необхідних soft skills для поєднання роботи та навчання. Також наші студентки взяли участь у панельній дискусії “Студактив VS роботодавці: трендові моделі ефективної взаємодії".

Фінальною частиною проєкту був онлайн пітчинг ідей проєктів за трьома напрямками:

1. Взаємодія студентського активу й роботодавців: як побудувати максимально корисну співпрацю для обох сторін.

2. Ефективні комункації роботодавця зі студентами online та offline: ведення кар’єрних сторінок, робота в кампусі університету.

3. Ідеальна модель стажування для розвитку як професіонала та лідера.

Приємно відзначити, що наші студентки в складі збірної команди гідно представили наш університет та набрали одні з найвищих балів і стали переможцями в своєму напрямку: «Взаємодія студентського активу й роботодавців: як побудувати максимально корисну співпрацю для обох сторін». Результатом роботи команди став проект експериментальної моделі власної компанії «Від прибиральниці до керівника», що передбачає створення дочірньої компанії, що керується студентами, де кожен студент має можливість спробувати себе на різних посадах від робітника до керівника. Даний проект планується реалізовувати шляхом налагодження партнерства з компаніями, які будуть створювати на своїй базі експериментальні дочірні філіали, на основі підписання договору між університету і компанією.

Ксенія Косюк,
голова СО «Літературно-театральна платформа «Година в метро»

Читайте нас також: