Університет

Зі святом Покрови Божої Матері!

Шановні колеги, співробітники, студентство!

Щиро вітаю Вас із прийдешніми святами  – Покрови Божої Матері, Днем українського козацтва та  Днем захисника України. Адже усі ці свята дуже взаємопов’язані  і виникали послідовно.  Упродовж століть свято Покрови  набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Пресвята Богородиця й нині залишається заступницею усіх українських військових.

Для нас з Вами зараз настали непрості часи. Адже у світі триває  пандемія, в ЗВО запроваджено за рекомендацією МОН дистанційне навчання, а на сході військові і далі стримують збройну агресію.

Проте потрібно пам’ятати:  людина, її життя і здоров'я – найвища  соціальна  цінність. Ці слова, як ніколи,  актуальні  зараз. Все, що нас не вбиває – робить нас лише сильнішими. І з усіма цими перешкодами  ми  справимось.

Щиро бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я та незламної волі до перемоги!

Віктор Мошинський,
ректор НУВГП