Університет

#нам105років

Дорогий університете! Щиро вітаю Тебе з Днем народження! Ти набагато старший та мудріший, ніж я, бачив та відчував те, що мені лише снилося, та про що я читав у книжках.

За 105 років свого існування Ти встиг пережити низку страшних історичних подій – дві Світові війни, голодомор 1932-1933 рр., Ти змінював своє місце проживання з Києва на Рівне, були також і чудові моменти: здобуття Україною незалежності або ж Революція гідності. Більше 10-ти разів Ти змінював своє ім’я, але в душі залишався завжди одним і тим же – найпотужнішим, найактуальнішим закладом водогосподарського профілю України, а може і світу!

Нині Ти став більш політехнічним, до Тебе приходять абітурієнти зі всього світу аби отримати вищу освіту від гідротехніка до фахівця з ІТ-технологій. Хоч Тобі й 105 років, а Ти завжди сучасний та завжди в тренді. Я присвячую Тобі все своє життя та щиро вірю, що в майбутньому наші нащадки робитимуть те ж саме. Бажаю Тобі лише успіху, процвітання та світлих прийдешніх буднів.

Дорогі працівники та студенти, щиро також вітаю і Вас з цим святом, любіть наш Національний університет водного господарства та природокористування, плекайте його і він віддячить Вам сторицею.

З вірою в чудове майбутнє,
Віктор Мошинський,
ректор