Результати конкурсу досягнень у сфері інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр університету

До Дня винахідника у НУВГП було проведено конкурс досягнень у сфері інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр університету. Переможців конкурсу було обрано за двома номінаціями «Краща кафедра» та «Кращий винахідник»

За період вересень 2019 – серпень 2020 років було подано 19 заявок на корисні моделі та винаходи в державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності». На ім’я університету отримано 41 патент на корисну модель, 1 патент на винахід, 4 патенти отримано зі студентами-співавторами.

Науково-педагогічні працівники взяли участь у 4-х конкурсах інноваційних проектів та стартапів, у 1 виставці інноваційних розробок, у 4 тренінгових програмах з інноваційного підприємництва, організували 8 студентських стартап-команд для участі у міжнародній тренінговій програмі і конкурсі стартапів.

Переможцями в номінації «Краща кафедра» стали:

- кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства (перше місце);
- кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій (друге місце);
- кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання(третє місце).
У номінації «Кращий винахідник» перемогу здобув Серілко Леонід Степанович, доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства. Леонід Степанович протягом вказаного періоду подав 5 заявок на корисну модель, отримав 6 патентів, взяв участь у 4-х конкурсах інноваційних проектів та ідей, у 2 з них став фіналістом, організував 1 студентську команду для участі у конкурсі стартапів, яка стала фіналістом.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових звершень, перемог і успіхів на Вашому нелегкому творчому шляху!

Центр інноваційної діяльності та трансферу технологій

Читайте нас також: