Університет

З 1 вересня!

З 1 вересня!

Шановні студенти та викладачі!

Щиро вітаю вас із 1 вересня - Днем знань. Зазвичай, щороку усі студенти, в т.ч. новачки-першокурсники, приступають до навчання в новому навчальному році, а наші викладачі до своєї безпосередньо викладацької діяльності. Проте, цього року життя вносить свої корективи і у зв'язку із пандемією Covid-19 я все іще не можу привітати першокурсників зі вступом до Національного університету водного господарства та природокористування. Але я обов'язково зроблю це дещо пізніше. 

Нас чекає важкий навчальний рік, найімовірніше, часта зміна форм та методів навчання, але наш університет готовий до цього на усі 100%. Хочу звернутись до кожного студента та запевнити, що ми готові прийняти будь-які виклики, викладачі готові наповнювати ваші голови усіма необхідними знаннями та вміннями, справа лише за вами, головне - бажання. Також звертаюсь і до викладачів, у цей непростий час до студентів варто відноситися із розумінням та масимально їх підтримувати, допомагати в будь-який час. 

Цього дня бажаю нам усім наснаги та завзяття до роботи і навчання, бажаю терпеливості, взаєморозуміння та найголовніше - будьте здорові!

Переконаний, що цей навчальний рік буде максимально цікавим та насиченим, тож до зустірічі!

Віктор Мошинський,
ректор НУВГПназад