Вступна кампанія - 2023 та війна

Вступна-2023 та війна: як мотивувати студентів залишатися в Україні та переконати повертатись тих, хто виїхав

Яким є внесок університетів в нашу життєстійкість під час війни? Як забезпечити органи влади найкращою експертизою для післявоєнного відновлення та сталого розвитку? Як університети можуть повернути таланти до України? Як зробити вступну кампанію-2023 успішною для України, і хто в державі повинен за це відповідати?

З цими викликами як державі, так і університетам доведеться працювати вже зараз. Саме тому 11-12 березня на базі Київської школи економіки провідні українські заклади вищої освіти зберуться, аби поділитися своїми знаннями та досвідом. Запрошуємо усіх охочих долучитися до дводенної Школи стійкості університетів, в рамках якої відбудеться серія мозкових штурмів у форматі «світового кафе», а також відкриті дискусії за участі представників найкращих ЗВО країни.

Секції «світового кафе»: життєдіяльність кампусу, якісна дистанційна освіта, психічне здоров’я, академічна доброчесність, міжнародні партнери.

Тематика панельних дискусій:

• «Стійкі університети». Будемо говорити про те, як зробити життєстійкість частиною інституційної культури університету, та як виглядає лідерство і система управління в стійкому університеті.
  • «Суспільно відповідальні університети». Поговоримо про те, як українські університети мають змінювати наше суспільство для відновлення країни.
  • «Відтік мізків і роль університетів у припливі талантів в Україну». Дискусія про роль університетів у поверненні талановитих українців додому і залученні іноземців до процесу відновлення України.

Ознайомитися з програмою

Зареєструватися на відкриті дискусії та сесії

Учасники Школи стійкості університетів:

• Київська школа економіки
  • Український католицький університет
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»
  • Національний університет водного господарства та природокористування
  • Сумський державний університет
  • Львівська національна академія мистецтв
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
  • Приазовський державний технічний університет

Трансляція відбуватиметься на сторінці

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters