Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє про проведення IV Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського (далі Конкурс). Відзнаку імені Сергія Кемського створено за ініціативи Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності та громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні>> в межах реалізації загального проекту «Відзнаки Героїв».

Конкурс має на меті активізувати науковий інтерес студентської молоді до подій Революції Гідності, її в рiзнi сфери політичного, суспільного та культурного життя, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України та популяризувати уроки, досвід та цінності Майдану серед молоді.

Основна платформа Конкурсу соціальна мережа Facebook.

Терміни проведення конкурсу:

- подача заявок iз анотаціями до 28 лютого 2022 року. Заявники, які пройшли вiдбiр, запрошуються для участі у другому етапі до 15 березня 2022 року;

- учасники, які пройшли перший етап, надсилають конкурсну роботу на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 31 травня 2022 року включно;

- 01 - 30 червня 2022 року - журі оцінює роботи та визначає переможців. Результати Конкурсу будуть оголошені у період з 01 по 17 липня 2022 року.

Детальну інформацію щодо участі у Конкурсi можна отримати: сайт Serhiy Kemsky/, контактний телефон Оргкомітету: (097) 985-15-31.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters